Të humbura:

...
Canta e humbur

Ka humbur nje cante ne zonen e Astirit ose Selites rreth ores 8ose9 te darkes dt14 canta ka qen pakashum si ne foto ju lutem kush e gjen te kontaktoj pasi kishte disa dokumente te rendesishme brenda.

Andi
+355696447858

15 Qershor 2024 - 00:23:35

...
Qen i bardhe

Gjetur ne kamez tek rruga OSBE OSE I HUMBUR OSE I BRAKTISUR 0684115742

Julian
+355684115742

13 Qershor 2024 - 16:42:41

...
Qen

Përshëdetje , qeni humbur në kamez Rruga OSBE ! Ose mund të jetë dhe i braktisur . Uroj të dale dikush ta marë

Julian
+355684115742

13 Qershor 2024 - 16:40:06

...
Portofil i humbur rruga portit durres

Doja te beja nje njoftim per nje portofol t humbur n durres rreth ores 6 e gjys - 7. Isha e ulur tek stolat e rruges t portit. Portofoli brenda permban sende personale dhe dokumenta t huaja. Me nevojiten vetem dokumentat 🙏

Dea Kaziaj
+355697279120

12 Qershor 2024 - 22:31:13

...
Humbur Celesa

Prsh kam humbur sot rreth ores 11 nje pal celsa Motorri Honda se bashku me celsin e koshit, ne zonen e spitalit amerikan 3 deri tek Delijorgji

Enea
+355693744418

12 Qershor 2024 - 20:16:45

...
Kam gjetur pashaporte

Pashaporte

Etleva
+355685668917

12 Qershor 2024 - 08:49:49

...
Kam gjetur pashaporte

Pashaporte

Etleva
+355685668917

12 Qershor 2024 - 08:48:40

...
Portofol

Portofol i humbur me 11 qershor me kete kartë identiteti.

Riseld dumi
+355688238930

12 Qershor 2024 - 00:37:08

...
Celsa te humbur

3 dit me pare me kan humbur celsat e makines , celsat e motorrit edhe nje cip ngjyre blu . Kam qene duke ecur nga rruga Medar Shtylla drejt sheshit Wilson. Shperblimi esht teper i kenaqshem kushdo mi kthen .

anxhelo
+355692264512

11 Qershor 2024 - 22:26:57

...
I humbur

Pershendetje, Papagalli ka humbur sot tek shkolla e bashkuar ka nje unaze ne kemben e djathte do ju lutesha neqoftese e gjen njeri te kontaktoj ne nr e telefonit pasi eshte shum i rendesishem per ne Kush e gjen ka dhe shperblim Flm

Brajan
+355692789697

11 Qershor 2024 - 20:00:11

...
Telefon poco f3

Ju lutem nese keni gjetur nje telefon blu me kellef te zi me kontaktoni ne 0692467171 e kam humbur ne nje taxi qe ndodhej tek ring center vone rreth ores 24:00 - 01:00 te mengjesit me dt 7-8. Qershor

Engjell Cerekja
+355692467171

11 Qershor 2024 - 19:33:00

...
Humbur Celsa Fiat Durres

Pershendetje! Kam humbur celsat e makines Fiat sot paradite ne Durres. Nuk kam cels te dyte. Celsat jane si keto ne foto.

Debora
+355676500166

11 Qershor 2024 - 19:13:18

...
Kase e humbur

Kam humbur sot, rreth ores 16.30 kasen e air pods pro, bosh, pa kufjet brenda, ne autobuzin e porcelanit

Xheni
+355676355183

11 Qershor 2024 - 16:59:44

...
Humbur portofol i zi dhe pasaporte me emrin Hakile Cuni

Diten e sotme gjyshes time i eshte vjedhur portofoli me para dhe pasaporte ne autobusin e linjes Durres-Rade.Nese ndonjeri nga ju e ka gjetur portofolin ose nese e keni gjetur pasaporten ju lutem te me kontaktoni ne numrin +355 68 31 23 499

Hakile Cuni
+355683123499

11 Qershor 2024 - 13:46:13

...
Cante meshkujsh e humbur

Kam humbur nje cante dore tek zona e parkut mbrapa Lagunes perballe piramides. Canta kishte logo philipp plein (fallco ske ce do as me e shit). Ju lutem kush e ka gjetur tme kontaktoj. Rrespekte ju rujt zoti

Enea Taipi
+355682078062

11 Qershor 2024 - 00:54:57

...
Varse floriri e humbur tek zona e Arenes

Varse floriri, me zinxhir te holle. Nga njera ane ka nje engjell dhe nga ana tjeter shkruan “onit nga nena”. Nese e gjeni ju lutem me kontaktoni 0683681631

Antonjo
+355683681631

10 Qershor 2024 - 23:55:44

...
I humbur, jepet shperblim 500€

Ka humbur ne zonen e Valasit Cerrik,pare per here te fundit me date 17 maj. Bambi eshte 7 vjec dhe me mjekim , u bene tashme 24 dite nuk ndodhet prane nesh. Mendojme se e ka mare dikush zemermire pasi ndjek makinat. Eshte i mesuar me makinen, futet brenda nese i hap deren.Ju lutem kush e shikon te njoftoje ne nr e celit 0696629931 , sepse familja po e kerkon deshperimisht. Nuk do i behet asnje pyetje personit qe e ka gjetur, shperblimi jepet me deshiren me te madhe.Faleminderit! ( Nuk e ka qaforen)

Megi
+355696629931

10 Qershor 2024 - 23:33:25

...
Eshte humbur kjo mace ne Bilisht

Macja ka 3 dite qe eshte larguar nga shtepia dhe familja qe ka ne pronesi macen jane shume te lidhur me te. Kushdo qe e gjen do te kete shperblim te mire. Faleminderit!

abelprengaj@gmail.com
+355682363664

10 Qershor 2024 - 20:45:48

...
Oreo

Oreo ka 6 dit qe ka humbur , ju lutem kush e sheh ne zonen e trreshit te me kontaktoj

Leonora
+355682100791

10 Qershor 2024 - 17:40:56

...
Byrzylyk i humbur ne Vlore

Sot data 10/06/2024 kam humbur ne Vlore byrzylyk modeli si Van Cleef & Arpels alahambra me detaje t bardha e motife lule 5 … isha te stacioni i autobuzit tek tregu i orizit para Life Fitness , nga ora 2:15 deri n 2:30 isha aty mora autobuzin e Ujit te Ftohte . Ju lutem nese e ka gjetur dikush te me njoftoj ! Do jua blej ne nj cmim qe doni ju! Nuk ka vlere materiale per mua por ka vlere personale emocionale ! Ju lutem do jua blej vetem te ma shisni mua !

Emila
+355675376226

10 Qershor 2024 - 15:38:48