2012 AUDI A3 2.0 TDI S-Line S Tronic FULL

1 €


manufacturing
Audi A3
swap_driving_apps_wheel
160,000 km
water_drop
Blu
local_gas_station
Dizel / Naftë
auto_transmission
Automatike
calendar_month
2012
calendar_view_day
Shqiptare
Në shitje

Përshkrimi:

2012 AUDI A3 2.0 TDI S-Line🔥
- 160 mije km ✅
- Motorri 2.0 Nafte
- Kambio automatike S-Tronic
- Paketa S-Line brenda dhe jashte
- Timon S-Line
- Fenere Bi-Xenon me LED dite
- Stopa me LED
- Marshe ne timon F1
- Audio me CD/DVD/MP3/Bluetooth/AUX
- Navigator i madh
- Sedile elektrike
- Sedile me ngrohje fryrje shfryrje
- Komanda ne timon
- Pilot automatik

Ne gjendje perfekte ne cdo aspekt, e gatshme per cdo kontroll.

Nr cel: 0696568888

Exclusive Cars
Nr. Tel: +355696568888 Postuar më: 29 Prill 2024
KONTAKTO TANI