Shitet, Apartament 1+1, Rruga Siri Kodra

120,000 €


63 m2
1+1
2 dhoma
kati 1
1 tualete
Në shitje

Përshkrimi:

Të dhëna mbi apartamentin :

● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
● Dhomë Gjumi
● Tualet
● Ballkon
● Kati 1
● Ashensor
● 63 m2
● Termoizolim

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri të vitit 2024 i cili është në fazën përfundimtare të ndërtimit. Apartamenti ndodhet pranë Selvisë dhe shitet bosh.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/property...a-siri-kodra-tiranë-120-000-63-m²-ult737.html

UrbanReal estate Ultra
Nr. Tel: +355686341364 Postuar më: 29 Prill 2024
KONTAKTO TANI