Shtepi me qera

450 € në muaj


101 m2
2+1
3 dhoma
kati 3
2 tualete
Me qira

Përshkrimi:

Shtepi me qera 2+1. Pjeserisht e mobiluar me kondrabufe. Me 2 banjo te kompletuara dhe 2 ballkone. Orientimi veri - lindje dhe jug - perendim! Me ashesor. Kemi ne dispozicion 2 garazhde.

Romina
Nr. Tel: +355697265444 Postuar më: 17 Maj 2024
KONTAKTO TANI