NË SHITJE
ME QIRA

LISTIMET NË PRONA

Qera, Ambjent Biznesi, Prane Tatim...

Qera, Ambjent Biznesi, Prane Tatimeve, Durres Ambienti ndodhet ...

79 m2
400 € / muaj
1 dhomë
1 tualete

Shitet apartament 1+1 tek Pazari i...

Shitet apartament 1+1 tek Pazari i Ri, me nje vendodhje shume t...

74 m2
185,275 €
2 dhoma
1 tualete

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM !!

Apartamenti eshte 1+1 dhe organizohet ne nje dhome gjumi ,nje d...

70 m2
65,000 €
2 dhoma
1 tualete

Apartament 1+1 për Shitje në Golem...

Ky apartament 1+1 ndodhet në katin e pestë të një ndërtese gjas...

57 m2
40,000 €
1 dhomë
1 tualete

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I R...

Apartamenti ndodhet ne zonen e Malit te Robit prane kompleksit ...

80 m2
87,600 €
2 dhoma
1 tualete

SHITET APARTAMENT 3+1+2+2

Shitet apartament modern tek Shkembi i Kavajes! Apartamenti ...

160 m2
175,000 €
4 dhoma
2 tualete

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI ...

Apartamenti ndodhet ne zonen e Shkembit te Kavajes , prane Hote...

43 m2
82,500 €
2 dhoma
1 tualete

SHITET APARTAMENT 1+1 NDERTIM I RI...

Shitet apartament 1+1 ndertim i ri pamje deti ne golem !! Ap...

74 m2
96,603 €
2 dhoma
1 tualete

SHITET APARTAMENT 1+1 20 m LARG DE...

Ky apartament ka ne perberje te tij koridorin hyres qe ben shpe...

60 m2
83,000 €
2 dhoma
1 tualete

Shitet Apartament 1+1 me pamje nga...

Ky apartament ndodhet në një vend ideal në zonën Plazh të Durrë...

71 m2
120,000 €
2 dhoma
1 tualete

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 ME PAM...

Apartameti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara tek shkembi ...

100 m2
350,000 €
2 dhoma
2 tualete

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TE MALI ...

Apartament eshte i tipologjise 1+1 ndodhet në katin e parë bani...

64 m2
90,000 €
2 dhoma
1 tualete

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

Apartamenti organizohet nga nje korridor hyres, dy dhoma gjumi,...

75 m2
105,000 €
3 dhoma
1 tualete

APARTAMENT 1+1 ME QIRA,TEK MIAMI B...

Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 dhe te fundit te nje pall...

55 m2
330 € / muaj
2 dhoma
1 tualete

1+1 apartment for sale in Mali i R...

Ky apartament 1+1 ndodhet në katin e katërt të një ndërtese pes...

58 m2
60,000 €
2 dhoma
1 tualete

Apartament 1+1 në Shitje

Apartament 1+1 në Shitje në Shkëmbi i Kavajës, Durrës Aparta...

55 m2
60,000 €
2 dhoma
1 tualete

Apartament 1+1 në shitje në Golem,...

Ky apartament ndodhet në katin e dytë të një ndërtese shtatë-ka...

55 m2
77,000 €
2 dhoma
1 tualete

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

Apartamenti ndodhet ne projektin me te ri ne Golem dhe eshte ne...

80 m2
87,670 €
2 dhoma
1 tualete

Apartament Luksoz ne Shitje 3+1

📍Apartament luksoz ne shitje 3+1 ne Bllok, Tirane. Apartamenti...

190 m2
650,000 €
4 dhoma
2 tualete

VILE PER SHITJE TEK KOMPLEKSI OLEA

Shitet VILE E BASHKANGJITUR tek Kompleksi OLEA, ne DRIMADHES ...

230 m2
900,000 €
3 dhoma
2 tualete