PRONA
IMOBILIARE
MAKINA

LISTIMET NË SHIT-BLERJE

Jeep Wrangler 3.6Benzine 2015 Cabr...

Jeep Wrangler Rubicon 4x4 OFFROAD *Viti 2015 ne leje *Motorr ...

manufacturing
Audi 100
45,000 €
swap_driving_apps_wheel
72,000 km
local_gas_station
Benzin
auto_transmission
Automatike
calendar_month
2015

Shitet, Apartament 1+1, Qerret, Ka...

Të dhëna mbi apartamentin : ● Ambient Ndenjie + Ambient Gati...

53 m2
130,000 €
2 dhoma
1 tualete

OKAZION/ SHITET GOLF 5

Shitet Golf 5, për arsye emigrimi, me gjithë shërbimet e bera. ...

manufacturing
Audi 100
3,900 €
swap_driving_apps_wheel
295,000 km
local_gas_station
Dizel / Naftë
auto_transmission
Manuale
calendar_month
2008

SHITET VILE NE RESIDENCEN DREAM VI...

Vila ndodhet ne nje residence te sapo perfunduar ne zonen e Gol...

143 m2
280,000 €
3 dhoma
2 tualete

Apartament Luksoz 3+1+2 me Pamje n...

Ky apartament ndodhet në zonën prestigjioze të Vilës së Zogut, ...

110 m2
195,000 €
3 dhoma
2 tualete

SHITET APARTAMENT NE GOLEM

Ky apartament ndodhet në katin e pestë të një ndërtese gjashtëk...

86 m2
129,300 €
2 dhoma
2 tualete

EXCLUSIVE!! Garsoniere per shitje ...

Ky apartament 1 dhomë gjumi dhe 1 banjo ndodhet në katin e katë...

34 m2
38,755 €
1 dhomë
1 tualete

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE DETIT ...

Apartamenti eshte 2+1 i cili ndodhet ne katin 1 te pallatit. O...

93 m2
139,800 €
2 dhoma
2 tualete

Shitet apartament 2+1+2 prane qend...

OKAZION! Shitet apartament 2+1+2 tek Viva Residence, ne rrugen...

113 m2
181,440 €
2 dhoma
2 tualete

Shitet apartament 3+1+2

Ekskluzive! Shitet apartament 3+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha! Ap...

113 m2
169,980 €
3 dhoma
2 tualete

Jepet me qera apartament 2+1 ne As...

Jepet me qera apartament 2+1 ne Astir! Apartamenti ka siperfaq...

73 m2
400 €
2 dhoma
1 tualete

Shiten apartamente 2+1, VM Residen...

Shiten apartamente 2+1 ne VM Residence, Golem! Apartamentet kan...

87 m2
95,150 €
2 dhoma
1 tualete

Shitet apartament 1+1 tek rruga e ...

Shitet apartament 1+1 tek rruga e Dibres, prane Spitalit Amerik...

76 m2
104,190 €
1 dhomë
1 tualete

Shitet apartament 2+1+2 ne Bulevar...

Shitet apartament 2+1+2 ne Bulevardin e Ri! Apartamenti ka sipe...

145 m2
275,800 €
3 dhoma
2 tualete

Shitet apartament 3+1+3 ne sauk

Shitet apartament 3+1+3ne Rezidencen Touch Of The Sun! Apartam...

186 m2
435,500 €
3 dhoma
3 tualete

Shitet apartament 2+1+2

Ekskluzive! Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen Dritan Hoxha! Pr...

107 m2
160,785 €
2 dhoma
2 tualete

Shitet apartament 1+1 tek “Univers...

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi “Univers City”,prane QTU-se...

56 m2
58,000 €
1 dhomë
1 tualete

Shitet apartament 1+1 tek Liqeni i...

Shitet apartament 1+1 ne Palladium Residence tek Liqeni i Thate...

90 m2
162,000 €
1 dhomë
1 tualete

Shiten apartamente 2+1+2 ne Paskuq...

Shiten apartamente 2+1+2 ne Paskuqan prane Bulevardit te Ri! Ap...

100 m2
97,830 €
2 dhoma
2 tualete

FILLUAN SHITJET E APARTAMENTEVE

Currila Coast Residence! Nje kompleks luksoz me 12 vila dhe 12...

100 m2
295,250 €
0 dhoma
0 tualete